Kabadayı Filmi Full İzle
3.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.8 /10 (22)
7.9 IMDB Puanı 806 Görüntülenme

Kabadayı Filmi Full İzle

Kabadayı filminin konusu ;
Polisiye dram kategorisinde sinema tarihimizin en iyi filmlerinden bir tanesi olan Kabadayı ile karşınızdayız. Ömer Vargı’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı film, gerek senaryo bakımından gerek kadro kalitesi bakımından muazzam bir başyapıt. Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı film, Şener Şen ve Kenan İmirzalıoğlu’nun bir araya getiren en özel yapımlardan bir tanesidir ve bu ikiliyi aynı projede izlemek de büyük bir mutluluk veriyor. Gişede beklediği başarıyı elde eden ve hali hazırda birçok sinema severin de tekrar tekrar izlediği bu filmin konusu ise şöyle:
Ali Osman karakteri, gençlik yıllarını kabadayı olarak sürdüren ve alemde nam salmayı başarmış ünlü bir isimdir. O, her zaman ezilenin yanında yer almış ve fakiri korumayı seçmiştir. Yaşı ilerledikçe bu alemin acımasız olduğunu fark etmesi de zor olmayacaktır. Kabadayılığı bırakıp mütevazı bir halı saha işleten ve bu halı sahanın hemen yanında fakirlere yemek dağıtan Ali Osman, bir dönem ona bağlılık yemini eden Sürmeli ile karşılaşır.
Sürmeli ona bir oğlunun olduğunu ve yaşadığını söyler. Ali Osman, oğlu ile tanışmak üzere yola çıkar fakat oğlu onu görmek istemediğini ve baba olarak görmediğini ifade eder. Oğlunun başına geleceklerden habersiz onu takip etmeye başlar ve bir süre sonra dönemin ünlü kabadayısız Devran ile karşı karşıya gelir. Kabadayı, Türk sinema tarihinin en güzel filmlerinden bir tanesi ve vakit ayırmaya değecek bir film olduğunu da belirtmek gerekiyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  For Love and Honour

  Yayın Tarihi:

  2007-12-14

  Senaryo:

  Yavuz Turgul

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?